CEO & Co-Founder ve společnosti Aiviro

Vytváříme svět bez nudné a rutinní práce na počítači. Svět, kde se každý z nás může věnovat kreativní a zábavné práci. Kde za pomoci Aiviro Robotů uděláte výrazně více práce, bez stresu a za méně času.

2022 - dosud

Zakladatel a majitel CaspiaTech

Založil jsem a vedu Smart Home společnost CaspiaTech, vyvíjející a vyrábějící jak software, tak i hardware pro chytré řízení domů. Pomáháme moderním lidem splnit si svůj sen a postavit moderní dům.

2010 - dosud

Co mám za sebou?

Product Owner a R&D ve společnosti ARTIN

Rozvíjel jsem vizi nástroje pro robotické ovládání uživatelského rozhraní pomocí umělé inteligence Aiviro, který pomůže lidem přenechat rutinní činnosti strojům, aby měli lidé více času pro kreativitu a život.

2019 - 2022

Product Owner ve společnosti MONET+

Do projektově zaměřené společnosti jsem měl přinést produktový směr. Mým úkolem bylo nalézt potenciál na trhu, provést výzkum a vývoj dané oblasti a definovat produkt. Výsledkem byl produkt spojující staré bezpečné čipové technologie a nový oblíbený mobilní svět.

2019

Zakladatel a produktový manažer portálu Rajče.net

Založil jsem a dlouhá léta vedl největší český server pro sdílení fotek Rajče.net, obsahuje více než miliardu fotek a měsíčně si jej prohlídne více než milion reálných návštěvníků. Aktuálně se jedná o největší českou sociální síť. (stav v roce 2018)

2005 - 2018

Vývoj software SEA pro zpracování 3D nano-povrchů

Navrhl jsem a vyvíjel speciální software SEA pro zpracování a analýzu 3D nano-povrchů z mikroskopu atomárních sil. Spolupracoval jsem také s Fyzikálním ústavem Akademie věd České republiky na vývoji unikátního mikroskopu.

2002 - 2004